Podcast

Od ledna 2017 funguje Šrájovo ČeSlo (rozhlasové rozšíření Mikrorecenzí) také jako PODCAST. Na něm se budou kromě klasických čísel ČeSla objevovat také epizody, které nepůjdou na mixcloud. Bude se jednat hlavně o různé rozhovory a nebo monotematické pořady. Periodicita Šrájova ČeSla by se tím měla zvýšit na týdenní.

PODCAST?

Jako podcast fungují tisíce pořadů po celém světě. Hlavní výhodou je skutečnost, že Vaše oblíbené pořady se mohou pomocí "podcast catcherů" (CastBox, Player FM, iTunes i Spotify,...) automaticky stahovat do vašich mobilů/počítačů a vy k nim máte přístup, kdykoliv se vám zachce. Při pletí zahrádky, při jízdě výtahem, při spaní,...

Nejste tedy omezení na striktní vysílací čas a nemusíte ani složitě dohledávat, jestli už vyšel nový díl vašeho oblíbeného pořadu, což je v tomto případě Šrájovo ČeSlo.

JAK NA TO?

Ještě napracujete s žádnou aplikací, zpracovávající podcasty? V tom případě si budete muset nějakou nainstalovat. Je jich obrovské množství a určitě tak najdete tu, která vám bude vyhovovat nejvíce.

Pokud "Šrájovo ČeSlo" nenajdete ve vyhledávání v rámci aplikace budete muset využít možnosti importu internetové adresy RSS feedu podcastu. Tu najdete zde. Tento odkaz použijte také v případě, pokud chcete pouze zprávu na váš email, kdykoliv vyjde nový podcast ČeSla, který si také budete moci na stránce feedu poslechnout.

 Odebírej Šrájovo ČeSlo


1 komentář:

  1. Experiment using the calculator by inputting different numbers to get out what it is possible to do to increase your finances and buy an improved home. mortgage payment calculator canada These calculations are approximate and for information purposes only. canada mortgage calculator

    OdpovědětVymazat

Jaký je tvůj názor? Tvůj vzkaz pomůže jak nám, tak interpretovi! Jo, a moc nenadávej, dík.